Результати конкурсу юних туристів-краєзнавців

З жовтня 2024 року команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської загальноосвітньої школи (учитель географії Світлана ШЕВЧЕНКО та Дарина ЛАХНО учениця 8-Б класу) брала участь у міському конкурсі юних туристів-краєзнавців серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Херсонської міської територіальної громади. Конкурс проходив в чотири етапи, до кожного з них проведена ретельна підготовка (відвідування семінарів, майстер класів).

За чотирма етапами маємо такі здобутки: І етап конкурсу Юних туристів - топографічна підготовка – І місце, ІІ етап міського конкурсу юних туристів –краєзнавців (медична підготовка) –ІІ місце, ІІІ етапу міського конкурсу юних туристів –краєзнавців (туристська підготовка) – ІІІ місце, ІV етапу міського конкурсу юних туристів – краєзнавців (географічне краєзнавство) – ПОДЯКА. Щиро вітаємо, Дарину та Світлану Геннадіївну!