Засідання вчителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня.

І знову канікули... Для вчителя - це можливість приділити більше уваги самоосвіті, зустрітися з колегами, щоб обговорити питання інновацій в освіті, поділитися методичними знахідками, це час для проведення рефлексії професійної діяльності, коригування планів.
     19 жовтня, під час чергового засідання вчителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня, було переглянуто відеозаписи уроків, здійснено їх аналіз з точки зору всіх учасників освітнього процесу: учнів, педагогів, батьків. Учителі продемонстрували, що в повній мірі володіють навичками емпатії, добре обізнані з Концепцією НУШ, психологічними особливостями дітей молодшого шкільного віку, відкриті до змін, зацікавлені в професійному зростанні.