День здоров'я 2022

Щороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають День здоров'я, проводяться масові заходи і флешмоби. Учнівське самоврядування "Відродження" Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 ХМР теж долучилося до флешмобу.Учні створили відеоролик, де давали корисні поради, як виправити поставу вдома та подякували нашим лікаря, які піклуються про наше здоров'я!

Найголовніше в житті - бути здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення заповітних висот. Учнівське самоврядування бажає вам ніколи не хворіти, ніколи не піддаватися зневірі і ні серцем, ні душею не старіти. Бажаємо вести здоровий, правильний і рухливий спосіб життя, щоб воно завжди було активним, а в результаті яскравим, цікавим, насиченим і дуже щасливим.

Зі святом, Днем здоров'я!