Міжнародний день толерантності

16 листопада Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.
Практичний психолог Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, Юлія Спільна, провела тренінг для учнів 4 класів «Толерантність – це …»
Кожна людина - індивідуальна. Якщо ти чимось відрізняєшся, це не значить, що ти гірший, це значить, що ти інший!
Учні пригадали яка це толерантна людина, які риси їй притаманні. Пограли в гру «Правильний неправильний», яка спрямована на прийняття інакшості, несхожості людей один на одного …
Повторили принципи рівності закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.