Тиждень права 2022

Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України.

Учні 7 класів під керівництвом вчителя історії та правознавства Давидчук І.В долучилися до створення буклетів на тему "Мої права та обов'язки"  відзначено найкращі роботи Біленко Я, Опихайленко Р ,Кирилова Я.

Для учнів 9 класів був проведений конкурс найкраща презентація на тему " Права людини " В результаті конкурсу  І місце Буркун К,ІІ місце Стулова М,ІІІ місце Клименко Л.

Учні 8-А та 8-Б класів створили відеоролики " Конвенція ООН про права дитини" та "Права та обов'язки учнів"

пппп

аааа