МО учителів української мови та літератури - січень 2022

04.01.2022 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури

Були розглянуті питання:

1. Про підсумки навчальних досягнень здобувачів освіти за І семестр 2021/2022 навчального року.

2. Про роботу з творчо обдарованими дітьми та результати  участі учнів у І та ІІ етапах олімпіади з української мови та літератури, конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

3. Завдання та перспективні плани методичного об’єднання вчителів української мови та літератури на ІІ семестр 2021/2022 навчального року.

4. Про навчання учнів 5-их класів у 2022/2023 навчальному році за Державним стандартом НУШ.

На засіданні члени методичного об’єднання вчителів української мови та літератури ознайомилися з відповідними положеннями Держстандарту НУШ, запропонованими МОН України модельними навчальними програмами для 5-6 класів та обговорили формувальне оцінювання як індивідуалізований процес, який формує ціннісне ставлення учнів до навчання, сприяє підвищенню ефективності освітнього процесу.

жжж

jjj